SIKÇA SORULAN SORULAR

Stoğu tükenen bir ürün tekrar ne zaman stoklara girer?

Ürünlerin hepsi resmi ithalat ürünü olduğu ve yurtdışından belli zamanlarda getirtildiği için stoğu tükenen bir ürünün güncellemesi bazen zaman alabilir. O yüzden acil durumlarda lütfen tarafımıza mail ile bilgilendirme yaparak ihtiyacınızın acil olduğunu belirtiniz.

Ürünlerin kullanım süresi kaç yıldır?

Ürünler kesici özelliğe sahip oldukları için kullanım sıklığınıza göre körelme yapabilirler. Bunu gidermek için körelme fark ettiğinizde, aluminyum folyo delerek bıçağı bileyebilirsiniz. Ayrıca senede 1-2 kere yağlı kağıt delerekte delgecinizin daha rahat açılıp kapanmasını destekleyebilirsiniz.

Satın aldığım ürünün paketi açıksa veya bir arıza çıkarsa ne yapmam gerekiyor?

Ürünler size gönderilmeden önce, hem yurtdışında üretici tarafından hem bizim tarafımızdan kontrolden geçmektedir. Paketler gümrük görevlileri veya bizim tarafımızdan kontrol amaçlı açılabilir. Üründe bir arıza tespit ederseniz ürünü teslim aldıktan sonra mutlaka 24 saat içinde tarafımıza ulaşmanızı öneririz.

Şekilli delgeçler ile neler yapabilirim?

Bu delgeçlerle her türlü kağıdı şekillendirebilirsiniz. Renkli kartonlar kesebilir, bilgisayar üzerinde hazırladığınız bir tasarımın baskısını alıp ardından delgeçlerle şekilli kesimler yapabilirsiniz. Özel temalı partiler, doğum günleri, düğün, nişan, bekarlığa veda vb etkinliklerde isme özel mesaj etiketleri, hediyelik etiketleri gibi kişiye özel kartlar hazırlayabilirsiniz.

Keçe vb malzemeleri kesebilir miyim?

Maalesef ürünler keçe ve eva türü malzemeleri kesmez. 400 gr kalınlığa kadar fon kartonu, kuşe, bristol, hamur veya yenilebilir kağıtları kesebilirsiniz.

Siparişim ne kadar sürede kargoya teslim edilir?

Baskı hizmetleri dışındaki siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz ile göre 1-3 iş gününde adresinize teslim edilir. Baskı hizmetleri hakkında detaylı teslim süresi işe göre değişeceği için, bu konuda detaylı bilgi almak için info@konseptparti.com ‘a mail atabilirsiniz. Anlaşmalı kargomuz Yurtiçi Kargo’dur. 350 TL üzeri alışverişlerinizde kargo tarafımıza aittir.

İptal ve iade süreci nasıldır?

İade yapmadan önce mutlaka Müşteri Hizmetleri Servisini (0850 8850484) arayarak iade nedeninizi belirtiniz.

Müşteri Hizmetleri tarafından alınan iade onayı ile iade işleminizi başlatabilirsiniz.

Şirketimize yapmış olduğunuz bilgilendirmeden sonra, Müşteri Hizmetleri geri iade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin sipariş numarasını ve ürünlerin açıklamasını not alacaktır. Bu bilgiler irsaliyenizde bulunacaktır. İadeyi, iade merkezine kargoya verilmek üzere paketleyin.

Gönderi sırasında hasar görmemeleri için ürünleri, tarafımızca yapılan konförmasyon mailinin kopyasıyla ve geri iade ettiğiniz ürünün orijinal irsaliyeli faturası ile birlikte dikkatlice paketliyiniz. Kendi güvenliğiniz ve ürününüzün hızlı teslimatı için iade paketinizle birlikte imzalı irsaliye ve bir takip kodu alarak iade ürününüzü takip etmenizi öneririz. İletişim sayfamızdaki adres bilgilerini kullanarak iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İade ürününüz iade merkezimize ulaştıktan sonra, iade onayı alınır. Bir sonraki iş günü para iadesi gerçekleştirilir. 3-5 iş günü içerisinde de banka tarafından hesaplarınıza yansıtılır.